پیشرفت احداث کمپ ورزشی مس ورزقان جلوتر از برنامه زمانبندی
پیشرفت احداث کمپ ورزشی مس ورزقان جلوتر از برنامه زمانبندی
مجری طرح احداث کمپ ورزشی مس ورزقان با اعلام این خبر گفت : طرح بزرگترین کمپ ورزشی کشور که با نگاه مسئولیت های اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران در ورزقان احداث می شود هم اکنون با ۸ درصد پیشرفت، از برنامه زمانبندی جلوتر است.

به گزارش جارچی آذربایجان، حصاری اضافه کرد : با تلاش همکاران جهادگر در دو شیفت کاری، سالن فوتسال ۳ هزار نفری این پروژه هم اکنون در مرحله اجرای فونداسیون و ستون ها قرار دارد و با ۷ درصد پیشرفت فیزیکی، ۳ درصد از برنامه جلو است.

وی با بیان اینکه مدیرعامل مس سونگون آذربایجان همواره توجه ویژه ای به پروژه کمپ ورزشی ورزقان داشته، افزود: دکتر عباسزاده بطور شبانه روزی و مستمر پیگیر پیشرفت پروژه بود و طبق دستورات ایشان پروژه کمپ ورزشی ورزقان همواره تامین مالی خوبی شده و این امر تاثیر بسزایی در پیشرفت فیزیکی پروژه داشته است.

مجری کمپ ورزشی مس ورزقان با اشاره به اشتغال ۱۶۰ نفری در این پروژه اظهار کرد: با توجه به تاکید مستمر مدیرعامل محترم مس سونگون، هم اکنون در ۶ جبهه کاری بصورت شبانه روزی فعالیت داریم و بنا داریم این پروژه را زودتر از موعد مقرر قراردادی به مرحله بهره برداری برسانیم تا در اختیار مردم شریف شهرستان ورزقان و منطقه قرار گیرد.