لوح افتخار تبریزنگار در دست فعالان رسانه‌ای شهر اولین‌ها
لوح افتخار تبریزنگار در دست فعالان رسانه‌ای شهر اولین‌ها
همزمان با آیین اختتامیه دومین رویداد رسانه‌ای تبریز نگار، نفرات برتر این رویداد رسانه‌ای اعلام شدند.

به گزارش جارچی آذربایجان، این رویداد که توسط سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز و همراهی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر برگزار شد، در سه محور “شهریار و تبریز”، “شاهدان شیدایی” و “شهر و مدرسه” پذیرای آثار اصحاب رسانه بود و در هر بخش نفرات برتر و تقدیری خود را معرفی کرد.

نفرات برتر این رویداد رسانه‌ای به تفکیک هر بخش، به این شرح است:

هیات داوران این جشنواره، در بخش “شهریار و تبریز”، در بخش مکتوب، از مریم عباسی(خبرگزاری فارس)، زهرا ناصران(تابان خبر)، پرویز بابایی(خبرگزاری ایرنا)، امین خوانگر (تبریز بیدار) مورد تقدیر قرار گرفتند و به عنوان برگزیده این بخش، معصومه درخشان و فرشید باغشمال (خبرگزاری فارس) تجلیل شدند.

در بخش گزارش تصویری “شهریار و تبریز، نیز از سعید صادقی(خبرگزاری ایسنا) و در بخش چند رسانه ای از احد یگانه(شبکه جهانی سحر) به عنوان نفرات برگزیده تجلیل به عمل آمد.

در بخش “شهر و مدرسه”، این رویداد و در بخش مکتوب آن، از مهری هاشم زاده(خبرگزاری ایکنا)، سمیه گل محمدی(جارچی آذربایجان)، سیدامیر هاشمی (سازه خبر) به عنوان نفرات شایسته تقدیر و حامد عاطفی فر(مهد تمدن) و جواد آهنگری(مدیر روابط عمومی سازمان بهزیستی استان و همکار استانی خبرگزاری فارس) به عنوان برگزیده معرفی و مورد قدردانی قرار گرفتند.

در بخش گزارش تصویری “شهر و مدرسه” نیز از مینا نوعی(خبرگزاری مهر) به عنوان برگزیده این بخش تجلیل به عمل آمد.

در بخش “شاهدان شیدایی”، در بخش مکتوب، از فائزه قره پور(خبرگزاری ایسنا)، الهه مهدوی(تبریز بیدار)، و محمدرضا اخگرگداز(نصر نیوز) شایسته تقدیر شناخته شدند و برگزیده این بخش  ابوالفضل حمامی (خبرگزاری ایمنا) و کتایون حمیدی (خبرگزاری فارس) مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش گزارش تصویری “شاهدان شیدایی” نیز، از پینار رحیمی (عصر تبریز) و خلیل غلامی (مظفریه) تقدیر شدند و عطا داداشی (خبرگزاری فارس) به عنوان نفر برگزیده معرفی شدند.

در بخش چند رسانه ای، از رضا یاوران (شمس نیوز) به عنوان نفر برگزیده تجلیل به عمل آمد.