قدرت دفاعی ایران فراتر از چیزی است که به نمایش گذاشته می‌شود
قدرت دفاعی ایران فراتر از چیزی است که به نمایش گذاشته می‌شود
جانشین منطقه پدافندهوایی شمال‌غرب گفت: قدرت موشکی،پهپادی و پدافندی جمهوری اسلامی ایران فراتر و عظیم‌تر از چیزی است که تاکنون به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش جارچی آذربایجان، امیرسرتیپ دوم جعفر صالح، جانشین منطقه پدافندهوایی شمال‌غرب در جمع کارکنان این یگان پدافندی با بیان اینکه کارکنان جوان پدافند هوایی در دل تحریم‌ها و تهدیدها حماسه‌هایی را رقم زدند که هر ایرانی به آن افتخار می‌کند، اظهار کرد: قدرت موشکی، پهپادی و پدافندی جمهوری اسلامی ایران فراتر و عظیم‌تر از چیزی است که تاکنون به نمایش گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه دفاع قدرتمندانه پدافند هوایی از آسمان کشور با وجود تمام محدودیت‌ها و چالش‌ها عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داده است، گفت: استفاده از توان و نبوغ جوان ایرانی در نیروهای مسلح کشور را در برابر هرگونه تهدید ایمن کرده است.

صالح افزود: ارتش رژیم صهیونیستی که با پروپاگاندای رسانه‌ای به نیروی شکست.ناپذیر تبدیل شده بود باعملیات «طوفان الاقصی» جنبش حماس تصویر دروغین ارتش خیالی صهیونیست‌ها یک شبِ فرو ریخت و ابهت پوشالی آن شکست.

جانشین منطقه پدافندهوایی شمال‌غرب ارتش با بیان اینکه دشمن درصدد فاصله گرفتن جوان ایرانی از ارزش‌های دینی،ملی و انقلابی است، تصریح کرد: باوجود همه توطئه‌های استکبار جهانی، غیرت دینی و هویت ملی ایرانیان بسیاری از امیال و آرزوهای نظام سلطه را نقش برآب کرده است./فارس