ادوات مورد نیاز کشاورزان توسط تراکتورسازی به متقاضیان عرضه می شود
ادوات مورد نیاز کشاورزان توسط تراکتورسازی به متقاضیان عرضه می شود
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: تراکتورسازی به مناسبت عید قربان اولین بخشنامه فروش امسال و دومین برنامه فروش امسال خود برای تعداد محدودی از محصولات خود را به نمایندگیها و کشاورزان عزیز صادر کرد.

به گزارش جارچی آذربایجان، ناصر قربانیان افزود: در این دوره از فروش تمامی مدلهای تولید شده در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران به کشاورزان عرضه می شود و کشاورزان براساس نیاز، موارد مصرفی، سطح زیر کشت، فعالیت و … می توانند نسبت به انتخاب محصول مرتبط اقدام کنند.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه اینترنتی فروش تراکتورسازی اظهار داشت: کشاورزانی که قبلا مدارک خود را به هر طریقی یا از مبادی نمایندگی های تراکتورسازی یا شخصاً در این سامانه بارگذاری کرده اند در این مرحله از فروش می توانند حضور داشته باشند.

قربانیان تاکید کرد: اولویت بندی در این بخش نیز مواردی مانند سطح زمینهای زیر کشت( زراعی، باغی)، نوع کشت( دیمی یا آبی)، نوع فعالیت، دامداری، دامپروری و … ملاک و معیار برای امتیاز دهی به متقاضیان جهت قرارگیری در اولویت واگذاری می باشند که عدم خریداری تراکتور طی ۱۰ سال گذشته یکی از ملاکها با بالاترین امتیاز جهت صدرنشینی در اولویت بندی می باشد.

این فعال حوزه صنعت و بازار کشور با یادآوری دسته بندی صورت گرفته جهت پاسخگویی به تمامی نیازهای جامعه به تراکتور گفت: تراکتورسازی با تقسیم بندی نیازهای تراکتوری در کشور به بخشهای زراعی، باغی، دامداری، شیلات، سایر صنایع و کارگاههای تولید، حتی تراکتورداران حرفه ای را نیز به عنوان یکی از جامعه آماری خود برای هویت بخشی جهت دریافت امتیازات خرید تراکتور در نظر گرفته است.

وی از عرضه ادوات به کشاورزان همزمان با این بخشنامه فروش خبر داد و گفت: همزمان با این بخشنامه، عرضه ادوات کشاورزی از طریق سامانه های فروش تراکتورسازی به کشاورزان نیز آغاز شده و کشاورزان می توانند بسته به ضرورت و نوع فعالیت خود ادوات مورد نیازشان را همزمان با ثبت نام این دوره به تراکتورسازی اعلام و آن را خریداری نمایند.