مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ” آب در آیینه رسانه ” تمدید شد
مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ” آب در آیینه رسانه ” تمدید شد
مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه بخاطر استقبال همکاران رسانه‌ای تا 15 مردادماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش جارچی آذربایجان ، احد یگانه دبیر جشنواره آب در آیینه رسانه با اعلام این خبر اظهار کرد: خبرنگاران، عکاسان، ‌روزنامه‌نگاران‌ و گزارشگران رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری می‌توانند آثار خود را در بخش های خبر و یادداشت، گزارش، عکس( مستند اجتماعی)، گزارش تصویری و فیلم کوتاه تا ۱۵ مرداد‌ماه سال جاری به دبیرخانه نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه ارسال کنند.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه تصریح کرد: محورهای پذیرش آثار رسانه ای، فرهنگ شهروندی و مصرف بهینه آب، مدیریت مصرف آب، آب رسانی و اقتصاد آبی، بحران آب و نقش رسانه ها، بحران آب و حفاظت منابع آبی، بازچرخانی و تصفیه آب و آب و توسعه پایدار است.

وی افزود: علاقمندان می توانند تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری آثار خود را از طریق ایمیل به نشانی AB.resaneh1402@gmail.com و یا پیام رسان های مجازی به شماره ۰۹۳۰۷۶۹۰۸۹۷ ارسال کنند.

یگانه در پایان تاکید کرد: فقط آثاری که در رسانه‌های نوشتاری، دیداری، شنیداری (رسمی ثبت شده) منتشر شده، اجازه شرکت در جشنواره را دارند و هر خبرنگار می‌تواند برای شرکت در جشنواره سه اثر خود را از یک رسانه به دبیرخانه ارسال نماید.

بر اساس این خبر نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه با همکاری سازمان بسیج رسانه، خانه مطبوعات و انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان شرقی توسط شرکت آب منطقه‌ای استان و پایگاه خبری تحلیلی جارچی آذربایجان مهر ماه سال جاری در تبریز برگزار می‌شود.