مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه ;تا ۲۵ مرداد تمدید شد
مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه ;تا ۲۵ مرداد تمدید شد
دبیر اجرایی نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه عنوان کرد: به دلیل درخواست مکرر همکاران رسانه ای ، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه برای دومین بار تا 25 مرداد ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش جارچی آذربایجان، احد یگانه با اعلام این خبر اظهار کرد: خبرنگاران، عکاسان، ‌روزنامه‌نگاران‌ و گزارشگران رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری می‌توانند آثار خود را در بخش های خبر و یادداشت، گزارش، عکس( مستند اجتماعی)، طراحی و گرافیک ، گزارش تصویری و فیلم کوتاه تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری به دبیرخانه نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه ارسال کنند.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه یادآور شد: محورهای پذیرش آثار رسانه ای، فرهنگ شهروندی و مصرف بهینه آب، مدیریت مصرف آب، آب رسانی و اقتصاد آبی، بحران آب و نقش رسانه ها، بحران آب و حفاظت منابع آبی، بازچرخانی و تصفیه آب، آب و توسعه پایدار و نقش مدیریت بهینه آب در مدیریت شهری است.

وی افزود: علاقمندان می توانند تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری آثار خود را از طریق ایمیل به نشانی AB.resaneh1402@gmail.com و یا پیام رسان های مجازی به شماره ۰۹۳۰۷۶۹۰۸۹۷ ارسال نمایند.

یگانه در پایان سخنان خود تاکید کرد: فقط آثاری که در رسانه‌های نوشتاری، دیداری، شنیداری (رسمی ثبت شده) منتشر شده، اجازه شرکت در جشنواره را دارند و هر خبرنگار می تواند برای شرکت در جشنواره سه اثر خود را از یک رسانه به دبیرخانه ارسال نماید.

بر اساس این خبر نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه با همکاری سازمان بسیج رسانه، خانه مطبوعات و انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان شرقی توسط شرکت آب منطقه ای استان و پایگاه خبری تحلیلی جارچی آذربایجان مهر ماه سال جاری در تبریز برگزار می شود.