مناسب سازی ۶ هزار مترمربع از پیاده رو‌های تبریز
مناسب سازی ۶ هزار مترمربع از پیاده رو‌های تبریز
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: امسال با هزینه ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان ۶ هزار مترمربع از پیاده‌رو‌های بافت مرکزی این شهر کفسازی و مناسب‌سازی شد.

به گزارش جارچی آذربایجان، سامان احمدزاده با بیان اینکه این طرح در قالب طرح‌های فجرانه شهرداری تبریز همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره‌برداری می‌رسد افزود: مناسب‌سازی و کفسازی ضلع شرقی و غربی خیابان خاقانی شمالی به مساحت یک هزار و ۷۰۰ مترمربع و هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی اجرا شده که برای تردد نابینایان نیز این مناسب سازی محقق شده است.

وی اظهار کرد: در اجرای این طرح یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز برای مناسب‌سازی و کفسازی ضلع شمالی خیابان امام (ره) حدفاصل خیابان خاقانی تا پارکینگ عتیق در زمینی به مساحت یک هزار و ۹۰۰ مترمربع هزینه شده است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: برای اجرای طرح مناسب‌سازی و کفسازی ضلع جنوبی خیابان ۱۷ شهریور جدید، باغشمال تا مقصودیه، در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع نیز ۹۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

احمدزاده ادامه داد: طرح کفسازی پیاده‌رو‌های حد جنوبی پل قاری و مقابل مسجد امیرالمومنین (علیه السلام) به مساحت ۶۰۰ مترمربع با هزینه ۷۰۰ میلیون تومانی اجرا شده است.

وی یادآور شد: برای اجرای پروژه مناسب‌سازی و کفسازی خیابان امام (ره)، ضلع جنوبی چهارراه شهید بهشتی به طرف میدان ساعت نیز به مساحت ۹۰۰ مترمربع حدود ۹۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.