تبریز، میزبان شصت‌وهشتمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان های کشور
تبریز، میزبان شصت‌وهشتمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان های کشور
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از برگزاری شصت و هشتمین مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان‌ها در ۲۱ و ۲۲ تیر ماه سال جاری در تبریز خبر داد.

به گزارش جارچی آذربایجان، حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی با اعلام این خبر اظهار کرد: این اجلاس با حضور مهدی چمران رئیس مجمع مشورتی روسای شورای اسلامی شهرهای مراکز استان، مسئولین استان آذربایجان شرقی و اعضای این مجمع در تبریز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کمیسیون ‌های فرهنگی اجتماعی – سلامت، محیط زیست و خدمات شهری – توسعه عمران شهری – حقوقی، اقتصادی در این نشست تشکیل جلسه خواهند داد، گفت: بررسی مدیریت یکپارچه شهری و ارائه گزارشی از آخرین وضعیت و مشکلات مراکز استانها شهری توسط اعضا از دیگر برنامه های این نشست خواهد بود.

نائب رئیس مجمع مشورتی روسای شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها خاطرنشان کرد: دستور جلسه اصلی این نشست در رابطه با برنامه هفتم توسعه و قانون مدیریت یکپارچه شهری بوده و همچنین اعضای مجمع تجربیات خود را به اشتراک خواهند گذاشت.

مجمع مشورتی به عنوان نهاد تصمیم ساز در جامعه شورایی کشور و پشتیبان فکری شورایعالی استان ها و پیگیر مسائل و مشکلات شوراهای اسلامی مراکز استان ها و موضوعات مبتلابه در سطح ملی در جهت اقدامات اثرگذار و اصلاح قوانین توانسته و می تواند نقش مهمی را ایفا نماید.