برگزاری مسابقات دوگانه اسپرینت (مسافت کوتاه) قهرمانی کشور بانوان در تبریز/ دبل آذربایجان‌شرقی در قهرمانی!
برگزاری مسابقات دوگانه اسپرینت (مسافت کوتاه) قهرمانی کشور بانوان در تبریز/ دبل آذربایجان‌شرقی در قهرمانی!
مسابقات دوگانه اسپرینت (مسافت کوتاه) قهرمانی کشور بانوان، به میزبانی تبریز و در سد امند این شهر برگزار شد.

به گزارش جارچی آذربایجان، مسابقات دوگانه اسپرینت (مسافت کوتاه) قهرمانی کشور بانوان،به میزبانی تبریز و در سد امند این شهر برگزار شد.

این مسابقات با شرکت ۶۰ ورزشکار نخبه دوگانه از سراسر کشور به صورت مسافت کوتاه برگزار گردید.

مجتبی ارشدی سرپرست دبیرکلی، فتح‌الهی نایب رئیس بانوان فدراسیون ترای اتلون و جاویدان معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی این مسابقات را از نزدیک نظاره‌گر بودند.

در پایان این مسابقات و در رده سنی بزرگسالان حدیث نصر آزادانی از اصفهان مدال طلای این دوره از مسابقات را به گردن آویخت و شکوه طیاره از قم و ریحانه خاتونی از آذربایجان شرقی به ترتیب جایگاه دومی و سومی را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است تیم‌های آذربایجان شرقی،ایلام و غربی در رده سنی امید و بزرگسال به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده سنی امید نیز شکوفه داوری یکتا از ایلام توانست قهرمان این دوره از مسابقات شود ‌و فائزه سادات عابدینی از قم و حنانه دادگر فرد از آذربایجان شرقی به ترتیب مدال نقره و برنز این دوره مسابقات را به گردن آویختند.

در رده سنی جوانان نیز زهرا قلعه دره از ایلام عنوان قهرمانی را کسب کرد و آیناز نوزاد از آذربایجان غربی و فاطمه دادگر از آذربایجان شرقی توانستند در رده دوم و سومی قرار‌ بگیرند.

ناگفته نماند تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ایلام نیز در رده سنی جوانان به ترتیب عناوین اول تا سومی را کسب کردند.

در رده سنی نوجوانان نیز زهرا زارع وحید، ناروین زینالی و حنانه پرستی هر سه از استان آذربایجان شرقی به ترتیب عنوان اول تا سومی را کسب کردند.

گفتنی است تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و قم در رده سنی نوجوانان به ترتیب اول تا سوم شدند.

اما در رده سنی نونهالان منیره طاووسی از استان ایلام توانست مدال طلا را کسب کند و المین بسندیده از ایلام و رها باجلان از استان قزوین به ترتیب دوم و سوم شدند.

قابل ذکر است تیم‌های ایلام، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در رده سنی نونهالان توانستند کاپ اول تا سوم را دریافت کنند.