شکوفایی ظرفیت های شهرستان کلیبر، خداآفرین و هوراند موجب جهش بزرگ گردشگری می شود
شکوفایی ظرفیت های شهرستان کلیبر، خداآفرین و هوراند موجب جهش بزرگ گردشگری می شود
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی شکوفایی ظرفیت های شهرستان کلیبر، خداآفرین و هوراند را جهش بزرگ گردشگری عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری جارچی آذربایجان حسین حاتمی در بازدید از غرفه پایگاه خبری جارچی آذربایجان گفت: در استفاده از ظرفیت های بکر و تمام نشدنی شهرستان کلیبر، خدافرین، هوراند، ارسباران  موانعی وجود دارد که این موانع منجر به عدم رشد گردشگری در این مناطق می شود.

حاتمی با اشاره با اینکه جاده ها اساس زیر ساخت و گردشگری هستند اذعان کرد: جاده های این مناطق در روز های جمعه بسیار شلوغ  هستند که این موضوع گردشگران را  به زحمت می اندازد که با توجه به این موضوع در این خصوص تلاش میکنیم در آینده ای نزدیک جاده اهر کلیبر را به آزاد راه تبدیل کنیم.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری کلیبر به‌عنوان کانون گردشگری و بوم ‌گردی منطقه افزود: یک مجتمع و یک هتل در این شهرستان در حال ساخت است که در این راستا برای ایجاد زیرساخت‌ های لازم مطالعاتی انجام شده و شروع به انجام شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با شکوفای ظرفیت های موجود در شهرستان کلیبر، هوراند و خداآفرین شاهد یک جهش بزرگ در جذب گردشگر در این مناطق و حتی در سطح استان نیز باشیم..