آغاز افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری تبریز
آغاز افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری تبریز
شهردار تبریز از آغاز افتتاح هفتگی و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری طی یک سال آینده خبر داد.

به گزارش جارچی آذربایجان، یعقوب هوشیار اظهار کرد: طرح بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری تبریز به صورت هفتگی از بهمن ۱۴۰۲ تا بهمن ۱۴۰۳ آغاز و در اولین مرحله، پروژه حفاری تونل غربی  خط  ۲ متروی تبریز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در ادامه این طرح لندفیل شماره ۲ پسماند شهری تبریز با ۱۰ هکتار مساحت و ظرفیت یک میلیون و ۴۰۰ مترمکعب، با حضور مسئولان کشوری و استانی طی هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

هوشیار با اشاره به تکمیل عملیات عمرانی پروژه ورزشی زمین چمن شهدای هوانیروز اضافه کرد: پروژه ورزشی زمین چمن شهدای هوانیروز در مساحتی بالغ بر ۷۳۰۰ متر مربع و با اعتبار ۷۵ میلیارد ریالی و در راستای گسترش فضای ورزشی منطقه احداث شده است که در اولین هفته از بهمن سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار تبریز با اشاره به افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری تبریز طی یک سال آینده، خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح طی بازه زمانی بهمن ۱۴۰۲ تا بهمن ۱۴۰۳، هر هفته حداقل یک پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

هوشیارسیاست شهرداری تبریز را افتتاح بدون تشریفات پروژه‌های عمرانی و خدماتی و رفاهی اعلام کرد و یادآور شد: در راستای سیاست شهرداری تبریز مبنی بر حذف  برنامه‌های زائد و تشریفاتی، تمامی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی به صورت مردمی برگزار شده و از هر گونه تشریفات و برنامه زائد پرهیز می‌شود.